Skip to content

Výlety

Krásy našeho okolí Co vám nabídneme

Návrh bez názvu (2)

Ještědský hřbet 

Vydejte se na výlet na vrchol Ještědského hřbetu, kde stojí slavná věž ukrývající vysílač a horský hotel s restaurací. Těsně pod vrcholem je horní stanice kabinové lanovky. Místo nabízí jedinečný pohled na Liberec a jeho okolí. Na vrcholu můžete využít vystavených uměleckých děl a pořídit tak zajímavé fotografie. Tuto neotřelou stavbu a její okolí si můžete prohlédnout jak v létě, tak i v zimě. Užijte si výhled na naše okolí včetně Jizerských hor a Polské krajiny.

Bez názvu (1920 × 1080 px)

Železniční viadukt

Legendární železniční viadukt, připadá vám povědomý? Ještě aby ne, na tomto místě vzniklo nespočet filmových scén. Je to jeden z nejhezčích a největších železničních viaduktů v České republice. Bezmála 200 metrů dlouhá stavba vede přes údolí v místní části Novina a stáčí se do oblouků. Prostě místo, které chcete vidět na vlastní oči.

534957

Orloj v Kryštofově Údolí 

Budován byl od roku 2006, slavnostně spuštěn 20. září 2008, plnohodnotným orlojem se pak stal v roce 2011, kdy bylo uvedeno do provozu zařízení znázorňující fáze Měsíce a znamení Zvěrokruhu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sporty 

V Kryštofově Údolí si najdete své aktivity v každém ročním období. V létě je to ideální místo pro toulky malebnou přírodou s využitím zastávky na piknik nebo běh na čerstvém vzduchu. Máte-li rádi cyklistiku, nasedněte na kolo a vyrazte rovnou na Ještěd nebo do hor. V zimě vám naše okolí nabídne možnost zimních radovánek a běžkování. Pro děti nebo začátečníky je zde malá sjezdovka v délce 120 m.

kolaz
Penzion EVA (2)

IČO:63205882

TEL:+420 603 207 863 

EMAIL: fajmonj@seznam.cz

Kryštofovo Údolí 210
Kryštofovo Údolí
46001

Powered by  Penzion Eva© 2022