Skip to content

  Pokoje 

POKOJE

Nabídka pokojů Útulné pokoje pro vás

postele

    Penzion Eva nabízí celkem 23 lůžek v šesti pokojích, z toho jsou dva apartmány.  Všechny pokoje jsou zařízeny standardním nábytkem a vybaveny vlastním sociálním zařízením s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem. V každém pokoji je k dispozici WiFi připojení k internetu. 

Pro hosty je zajištěno bezplatné parkování.

 Ubytování je v den příjezdu možné nejdříve ve 14 hodin. Jiný čas ubytování je možný, ale jen po předchozí dohodě. V den odjezdu je možné pokoj obývat do 10 hodin (v případě domluvy i déle).

Dvoulůžkový pokoj 

S možností přistýlky

Penzion často navštěvují hosté v páru a postele je možné upravit vedle sebe. V pokoji máte k dispozici vlastní sprchu s WC. Tento pokoj je vhodný jak pro páry, tak i pro ty, kteří navštěvují Kryštofovo Údolí pracovně. Při obsazení dvou osob lze využít přistýlku jako plnohodnotnou třetí postel. Restaurace nabízí snídaně, obědy, večeře (polopenze). 

Třílůžkový pokoj  

S možností přistýlky

Penzion často navštěvují hosté s dětmi a postele je možné upravit vedle sebe dle potřeb. V pokoji máte vlastní sprchu s WC. Tento pokoj je vhodný jak pro páry, tak i pro rodiny, které chtějí prozkoumat Kryštofovo Údolí a jeho okolí. Při obsazení tří osob lze využít přistýlku jako plnohodnotnou čtvrtou postel. Restaurace nabízí snídaně, obědy, večeře (polopenze). 

 Apartmán 2+2

S možností přistýlky
Penzion často navštěvují hosté i ve větších skupinách a postele je možné upravit vedle sebe nebo naopak od sebe. V pokoji máte vlastní sprchu s WC. Tento apartmán je vhodný jak pro dva páry, tak i pro větší skupinky, které chtějí prozkoumat Kryštofovo Údolí a jeho okolí. Při obsazení čtyř postelí lze využít přistýlku jako plnohodnotnou pátou postel. Restaurace nabízí snídaně, obědy, večere (polopenze).
 

Spokojení hosté

Návrh bez názvu (2)

70000+

 Zákazníků 

Přenocovalo u nás více jak 70000 návštěvníků dle knihy hostů. Každým rokem k nám zavítá mnoho dalších.

28

Let na trhu 

Už přes 28 let pro vás připravujeme pokoje aby jste se u nás cítili jako doma. Jsme rádi, že se k nám stále vracíte s úsměvem. 

280+

Školních zájezdů

Školy a školky se k nám rády vracejí do klidného prostředí našeho rodinného penzionu. Využívají hlavně měsíců květen, červen a září.

35+

Svateb

Uspořádali jsme přes 35 svateb na míru našim klientům. Děkujeme, že se k nám vracíte vyjádřit radost z nezapomenutelného zážitku.

Penzion EVA (2)

IČO:63205882

TEL:+420 603 207 863 

EMAIL: fajmonj@seznam.cz

Kryštofovo Údolí 210
Kryštofovo Údolí
46001

Powered by  Penzion Eva© 2022